Találatok a következő címkére: Formula-1

Nico Rosberg nyerte a Kínai Nagydíjat

Rosberg továbbra is megállíthatatlan - 2016. április 17.

A szezon első két futama után ismét Nico Rosberg nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat. A német versenyző ezzel tovább növelte előnyét az összetett pontversenyben.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, kínai nagydíj, Rosberg, Nico Rosberg, autóverseny

Idei második győzelmét húzta be Nico Rosberg Bahreinben

Sima győzelmet aratott Rosberg - 2016. április 3.

Jó formában van Rosberg, ugyanis sorozatban ötödik győzelmét aratta a német versenyző a Bahreini Nagydíjon.

autó, F1, aut, Formula-1, Rosberg, Nico Rosberg, bahreini nagydíj

Izgalmasabbak lesznek idén az F1-es időmérők

Elfogadták: új időmérés jön idén a Forma-1-ben - 2016. február 26.

A Nemzetközi Automobil Szövetség elfogadta a Forma-1-es időmérőre vonatkozó új szabályokat, melyek már az idei évben érvénybe lépnek a versenyeken.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, időmérő, kvalifikáció, szabály, szabályzat, újdonság

Rosberg rajt-cél győzelmet aratott a Forma-1-es világbajnokság Mexikói futamán

Rosberg revansot vett Hamiltonon Mexikóban - 2015. november 1.

A Mercedes német pilótája, Nico Rosberg nyerte meg a Forma-1-es Mexikói Nagydíjat. Második helyen csapattársa, Hamilton ért célba, a dobogó harmadik fokát Bottas csípte meg.

Mexikói Nagydíj, autó, Forma-1, F1, Formula-1, Rosberg, Nico Rosberg

Harmadik VB-címét nyerte meg Hamilton a kaotikus USA Nagydíjon

Futamot és VB-t nyert Hamilton Austinban - 2015. október 25.

Alaposan megkavarta az Egyesült Államok Nagydíját a hétvégi időjárás, amelyből végül Hamilton került ki győztesen. A brit világbajnok egyúttal a harmadik VB-címet is bezsebelte a mai napon.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, Hamilton, Austin, világbajnokság

Akárcsak tavaly, idén is Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat

Unalmas győzelmet aratott Hamilton Japánban - 2015. szeptember 27.

Egy jó rajtot követően a második helyről az élre ugrott Hamilton, vezető helyét pedig a futam végéig megőrizte. Mögötte Rosberg és Vettel ért célba.

autó, F1, Formula-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Pályafutása 40. győzelmét aratta Lewis Hamilton az Olasz Nagydíjon

Hamilton simán nyerte az Olasz Nagydíjat - 2015. szeptember 6.

A Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat, mellyel 53 pontra növelte előnyét összetettben a most kieső csapattársával, Nico Rosberggel szemben.

autó, Formula-1, F1, Hamilton, Olasz Nagydíj, Monza, Mercedes-Benz, Ferrari, Vettel, Massa

A mercedeses Nico Rosberg nyerte a 2015-ös Osztrák Nagydíjat

Rosberg a rajtnál nyerte meg az Osztrák Nagydíjat - 2015. június 21.

Idei harmadik, pályafutása 11. győzelmét szerezte meg Nico Rosberg az idei év 10. Forma-1-es futamán, az Osztrák Nagydíjon.

autó, F1, osztrák nagydíj, Rosberg, Forma-1, Formula-1

Élete első Spanyol Nagydíját nyerte Rosberg

Rajt-cél győzelmet aratott Rosberg Barcelonában - 2015. május 10.

Sima rajt-cél győzelemmel zárta Nico Rosberg az idei Spanyol Nagydíjat. Második helyen csapattársa, Hamilton ért célba, Vettel lett a harmadik.

Spanyol Nagydíj, autó, F1, Forma-1, Formula-1, Rosberg

Forma-1, Bahrein: Ezúttal Raikkönen ékelődött a két Mercedes közé

Idén is Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíjat - 2015. április 19.

Hamilton magabiztosan aratott rajt-cél győzelmet az F1 Bahreini futamán. Ezzel az idei négy futamból már három győzelemmel büszkélkedhet.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, bahreini nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Friss cikkek

Idén húzhatja be a harmadik X-et a Renault Clio

30 év és öt generáció - ünnepi év vár a Renault Clióra

2 órája – Sztori

A világ legkelendőbb francia autója idén tölti be a harmincadik életévét. Persze hivatalosan csak az év közepén, nyáron kaphat szülinapi tortát a Renault Clio.

Nem gond, ha égve maradt a nappali világítása, a Renault lekapcsolja

A lakásokkal is összekapcsolódhatnak a Renault-ok

17 órája – Autósvilág hírei

Évtizedek ezelőtt otthagyta az Egyesült Államokat a Renault, ezért nem neveztető gyakori vendégnek a Las Vegas-i Szórakoztató Elektronikai Kiállításon, ám most mégis a kiállítók táborát gyarapította a francia cég.

Carlos Sainz végzett az élen a 2020-as Dakar-ralin, pályafutása során harmadszor

Carlos Sainz harmadik Dakarját nyerte

20 órája – Autósvilág hírei

A spanyol Carlos Sainz triplázott és 57 évesen, immár harmadszor, most egy Mini X-Raid volánja mögött nyerte meg a legendás tereprali versenyt, a Dakart. A motorosoknál a Hondával induló amerikai Ricky Brabec állhatott a dobogó legmagasabb fokára.