Találatok a következő címkére: japán nagydíj

Tálcán kínálta a Ferrari a győzelmet a Mercedesnek

Idén is a Mercedes az F1 világbajnoka - Japán Nagydíj - 2019. október 13.

A két Ferrari indulhatott az első rajtsorból, de már az első pillanatokban elbukták a győzelmet.

F1, Forma-1, japán nagydíj, Mercedes, Mercedes-Benz, mercedes amg, valtteri bottas, bottas

A Japán Nagydíjon is aratott a Mercedes

Vettel egyre távolabb a bajnoki címtől - 2018. október 7.

Hamilton ellentmondást nem tűrően nyerte a Japán Nagydíjat, míg Vettel újra hibát hibára halmozott. Ha a következő versenyen, az Amerikai Nagydíjon Hamilton nyer és Vettel a második helynél hátrébb végez, akkor Hamilton világbajnok.

autó, Forma-1, japán nagydíj, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Mercedes, Ferrari

Tovább növelte előnyét Japánban Lewis Hamilton

Hamilton sima győzelemmel zárta a Japán Nagydíjat - 2017. október 8.

Komoly előnyre tett szert Hamilton a világbajnokságban mai győzelmével, hiszen Vettel technikai hiba miatt kiállni kényszerült. A brit mögött Verstappen és Ricciardo állhatott fel a dobogóra Suzukában.

F1, HR-V, Forma-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

F1, Japán Nagydíj: Rosberg még közelebb került a világbajnoki címhez

Német győzelem Japánban: Rosberg nyert, világbajnok a Mercedes - 2016. október 9.

A Japán Nagydíj után már nem kérdés a Mercedes-Benz konstruktőri világbajnoksága, pilótáik, a címvédő Lewis Hamilton és a jó szériáját futó Nico Rosberg azonban még harcban áll.

autó, F1, Forma-1, japán nagydíj, Mercedes-Benz, Nico Rosberg

WTCC, Japán Nagydíj: Michelisz Norbi a második futamon is jól ment, López világbajnokként ünnepelt

Magyar győzelem után újabb pontszerzés Japánban, López bajnok - 2016. szeptember 4.

Miután Michelisz Norbi a Japán Nagydíj első futamán rajt-cél győzelemmel nyert, a másodikon a tizedikről a nyolcadik helyre tudott feljönni, így újabb 4 pontot szerzett.

autó, WTCC, japán nagydíj, Michelisz Norbert, Honda

WTCC, Japán Nagydíj: Michelisz rajt-cél győzelmet aratott az első futamon

Magyar győzelem Japánban - Michelisz Norbi által - 2016. szeptember 4.

A Honda gyári csapatában versenyző Michelisz Norbi a márka számára hazai pályán rajt-cél győzelemmel nyert, a dobogóra csakis hondások kerültek.

Akárcsak tavaly, idén is Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat

Unalmas győzelmet aratott Hamilton Japánban - 2015. szeptember 27.

Egy jó rajtot követően a második helyről az élre ugrott Hamilton, vezető helyét pedig a futam végéig megőrizte. Mögötte Rosberg és Vettel ért célba.

autó, F1, Formula-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

21 év után újabb versenyző veszítette életét a Forma-1-ben

Elhunyt Jules Bianchi - 2015. július 18.

Szombat hajnalban, a 285 napja kómában fekvő francia F1-es versenyzőt a nizzai kórházban érte a halál.

autó, F1, Forma-1, baleset, bianchi, szuzuka, japán nagydíj

F1 Szuzuka: Bianchi életveszélyesen megsérült

Teljesen mindegy, ki mit nyert - 2014. október 6.

Szörnyű baleset után Bianchi az intenzíven fekszik. Az ex-pilóta De Cesaris elhunyt. Schumacher állítólag jobban van, versenyek is voltak.

F1 Szuzuka: visszavág-e Rosberg?

Máris debütál a 17 éves F1-pilóta - 2014. október 2.

A Japán Nagydíjjal folytatódik a cirkusz. Ha csak edzésen is, de bemutatkozik minden idők legfiatalabb F1-pilótája.

7 órája – Sztori

A hazai rendőrség állományát jórészt Skoda Octaviák teszik ki, de persze itthon is találni néhány érdekesebb modellt. A világ más pontjain sincs ez másképp, méregdrága négykerekűeknek is van helye a rendőrség kötelékében.

Minden második percben eladnak egy Focust, jövőre új változatokkal bővül a választék

Viszik a Ford Focust, mint a cukrot. Könnyű hibrid is érkezik!

19 órája – Autósvilág hírei

Nincs oka panaszra a Fordnak, a tavaly bemutatott negyedik generációs Focus eladásai szárnyalnak, a következő évtizedben további új verziók érkeznek a kompaktból.

Elektromos versenyautót faragnak az Alfa Romeo csodás szedánjából

671 lóerős villanyautó készül a Giuliából

23 órája – Autósvilág hírei

Egészen meglepő a 2020-ban startoló ETCR versenysorozat harmadik bejelentkező indulója. Igaz, a Giulia versenyautóval nem gyári csapat fog indulni.

Friss tesztek

A puttonyosban még sosem kellett csalódnunk – BMW 330d xDrive Touring

Van zsákjában minden jó! – BMW 330d Touring

Történnek furcsa dolgok a BMW-nél, de szerencsére, ami igazán fontos, arra többszörösen koncentrálnak. A 3-as sosem volt ennyire jó, mint most, hat hengerrel pedig azt adja, amit kell.

Íme, a vásárlók igénye – Csúcsmotorjával próbáltuk a Skoda Kamiqot

Közkívánatra – Skoda Kamiq

Túllépett már áraival azon a Skoda, hogy egyszerű népautónak mondhassuk, ehhez igazodik a minőség, a konstrukció és a kivitelezés is. Legkisebb crossoverükbe, a Kamiqba se lehet belekötni.

Citroën Grand C4 SpaceTourer 1.5 BlueHDi 130 Automata Feel teszt

Kényelemre vágyó nagycsaládosoknak: Citroën Grand C4 SpaceTourer

Hat évvel ezelőtt debütált a Citroën C4 Picasso harmadik, egyben a Grand C4 Picasso második generációja. Tavaly leginkább nevet váltottak: C4 SpaceTourer és Grand C4 SpaceTourer néven folytatták karrierjüket.