Találatok a következő címkére: Sebastian Vettel

Kettős győzelmet aratott a Ferrari Szingapúrban

Ferrari győzelem a lassúsági versenyen - Szingapúri Nagydíj - 2019. szeptember 22.

Sebastian Vettelé a babérkoszorú Szingapúrban, de Lewis Hamilton egyik rádiós üzenete jellemezte legjobban a versenyt: „Ennél lassabban már nem tudok menni”.

autó, Forma-1, Szingapúri Nagydíj, Ferrari, Sebastian Vettel

Az izgalom továbbra is elkerül az F1 versenyeit

Büntetés döntötte el a Kanadai Nagydíj végeredményét - 2019. június 10.

Szomorú, hogy az amúgy is izgalommentesen alakuló verseny kapott még egy késszúrást a hátába a versenyirányítástól.

autó, Forma-1, Kanadai Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes, Sebastian Vettel, Ferrari

A Japán Nagydíjon is aratott a Mercedes

Vettel egyre távolabb a bajnoki címtől - 2018. október 7.

Hamilton ellentmondást nem tűrően nyerte a Japán Nagydíjat, míg Vettel újra hibát hibára halmozott. Ha a következő versenyen, az Amerikai Nagydíjon Hamilton nyer és Vettel a második helynél hátrébb végez, akkor Hamilton világbajnok.

autó, Forma-1, japán nagydíj, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel, Mercedes, Ferrari

Csapatutasításnak köszönheti Hamilton az újabb győzelmét

Ismét csúfot űzött a versenyzésből a Formula 1! - 2018. szeptember 30.

Kutyából nem lesz szalonna. Az F1 továbbra sem a tiszta versenyzésről szól. Hamilton 50 pontra növelte az előnyét az összetettben egy csapatutasításnak és csapattársának köszönhetően.

autó, Forma-1, Orosz Nagydíj, Lewis Hamilton, valtteri bottas, Sebastian Vettel, Mercedes, Mercedes-Benz, verseny

A rajtbaleseten kívül semmi emlékezetest nem nyújtott a Belga Nagydíj

Ijesztő rajtbaleset után Vettel nyerte a Belga Nagydíjat - 2018. augusztus 26.

A szezon 13. futamán Sebastian Vettel, a Ferrari német pilótája aratott diadalt, ezzel 17 pontra csökkentette a hátrányát a bajnoskágot vezető Lewis Hamiltonnal szemben.

autó, Forma-1, Belgium, Spa-Francorchamps, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, baleset

F1, Brit Nagydíj: Hamilton hazai pályáján Vettel nyert

Hamilton hatalmas versenye után Vettel nyerte a Brit nagydíjat - 2018. július 8.

Hazai pályáján hatalmasat versenyzett a címvédő Lewis Hamilton, de Vettelt már nem tudta megelőzni, ő nyerte a futamot, s a vébé pontversenyében is újból élre került.

autó, F1, Forma-1, Brit Nagydíj, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel

Jubileumi győzelmével Vettel a pontversenyben is átvette a vezetést

Ötvenedik futamgyőzelmét szerezte meg Vettel Montrealban - 2018. június 10.

Kétszeresen is jól jött ki a Kanadai Nagydíj a Ferrari német pilótája, Sebastian Vettel számára, győzelme mellett Hamilton ötödik helyre szorulása is hozzájárult ahhoz, hogy a világbajnoki pontversenyben élre kerüljön.

autó, Sebastian Vettel, F1, Forma-1, Kanadai Nagydíj

Győzelemmel zárta Sebastian Vettel pályafutása 200. nagydíját

Vettel nyerte az idei második futamot Bahreinben - 2018. április 8.

Ausztrália után Bahreinben is győzelmet aratott a Ferrari német pilótája. A második helyen Bottas, a harmadikon Hamilton végzett.

F1, PRELUDE, Vettel, Sebastian Vettel, Ferrari, bahreini nagydíj, Forma-1

510 lóerő a Ferrari F1 pilótáinak kezében

Még Räikkönen is elmosolyodott a Giulia QV-től - 2017. szeptember 16.

Három darab 510 lóerős Alfa Romeo Giulia QV, három Scuderia Ferrari pilóta és egy kanyargós tesztpálya. A végeredmény: Räikkönen mosolya!

Alfa Romeo, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio, Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, F1, Ferrari, tesztpálya, tesztpilóta

Vettel 2015 után ismét megnyerte a Magyar Nagydíjat

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel a Hungaroringen - 2017. július 30.

Vettel idén negyedszer, pályafutása során pedig 46. alkalommal győzött, Mogyoródon 2015 után másodszor nyerte meg a Magyar Nagydíjat. Mögötte Räikkönen és Bottas lett a befutó sorrendje.

autó, F1, forma1, Formula-1, Vettel, Sebastian Vettel, HR-V, Magyar Nagydíj, hungaroring

Friss cikkek

400 kilométeres hatótávot kínál az első tisztán villanyhajtású Lexus

A UX 300e az első villanyhajtású Lexus

6 órája – Autósvilág hírei

A Lexus sem kerülheti el a villanyautó forradalmat, így a másfél millió hibrid jármű legyártása után elkezdődött a tisztán elektromos hajtás korszaka a Toyota luxusmárkájánál is.

Nem aprózták el a Mercedesnél, két SUV-t is 600 lóerő fölé húztak

Brutálisan erős terepjárókkal érkezett a Mercedes Los Angelesbe

8 órája – Autósvilág hírei

Kevés az olyan élethelyzet, amikor feltétlenül indokolt egy 600 lóerő feletti SUV, de úgy tűnik, hogy van rá kereslet, a Mercedes-AMG pedig készségesen áll a vevők rendelkezésére.

Most akkor ez vicc vagy sem? Komolynak tűnik a Tesla Cybertruck

Szürreális pickuppal sokkol a Tesla

12 órája – Autósvilág hírei

Érdekes koncepcióautót mutatott be Elon Musk, és akkor még finomam fogalmaztam.

Friss tesztek

Első próba: Opel Corsa 1.2 Turbo GS Line

Premier előtti vetítés? Itthon próbáltuk az új Opel Corsát

Míg az Opel Corsa nemzetközi menetpróbája csak jövő héten lesz (a magyar újságírók számára), itthon már tesztvezethető az elektromosként is érkező újdonság. El is kértük egy körre!

Az utolsó szívómotors Ford Focus még néhány napig elérhető

Utolsó mohikán? Ford Focus kombi 1.5 PFI teszt

Az egyik legjobb Focus a modellpaletán a háromhengeres szívómotorral felszerelt változat. Kár, hogy már nem sokáig szerepel az árlistán, szóval igyekezz, ha lecsapnál rá!

Év Magyar Autója összevetés: Audi e-tron, Kia e-Niro, Merecedes-Benz EQC, Renault Zoe

Villanyautós villámteszt: az igények szabják meg a győztest Videó

Az Év Magyar Autója zsűrivel elsőként kaparintottuk meg az új Renault Zoét, rögtön össze is vetettük a legfontosabb idei elektromos újdonságokkal. Ahhoz képest, hogy ő a legolcsóbb, nagyon derekasan helytállt.

Még több teszt

Használtautó.hu

TOYOTA COROLLA Sedan 1.4 Terra Ice JÉGHIDEG KLIMA 150000 KM MAGYARORSZÁGI VÁSÁRLÁS ÜLÉSFŰTÉS TÉLI NYÁRI SZETT TOLAT